MEZOTERAPIA

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg mezoterapii igłowej ma na celu dostarczenie w głębsze warstwy skóry, za pomocą niezwykle cienkiej igły, substancji nawilżających, odżywczych i regenerujących. 

Skutecznie regeneruje, ujędrnia, poprawia koloryt skóry oraz przywraca jej prawidłowe nawilżenie. 

Zabieg ten stosowany jest również profilaktycznie przeciw powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek.

WSKAZANIA

- sucha, wiotka skóra

- zmarszczki

- objawy fotostarzenia skóry

- cienie pod oczami

- nieprawidłowy koloryt skóry

- profilaktyka starzenia się skóry

2

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na frakcyjnym, automatycznym mikronakłuwaniu skóry za pomocą pulsujących, niezwykle cienkich igieł. Dzięki temu w skórze tworzy się sieć mikrokanalików, co w znacznym stopniu poprawia wnikanie indywidualnie dobranych składników odżywczych w głąb skóry.

Mezoterapia mikroigłowa stymuluje fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolagenu oraz elastyny.

Następuje przebudowa i regeneracja tkanek. Skóra staje się gładsza, bardziej jędrna, rozjaśniona, spłycają się zmarszczki. Ulegają również zmniejszeniu blizny potrądzikowe.

WSKAZANIA

- zmarszczki,

- brak jędrności skóry,

- blizny potrądzikowe,

- rozszerzone pory,

- szara i ziemista skóra,

- przebarwienia.

3

MEZOTERAPIA NANOIGŁOWA

Zabieg mezoterapii nanoigłowej umożliwia szybki i skuteczny transport substancji aktywnych w głąb skóry. Podczas zabiegu, ampułka z serum jest dobierana indywidualnie do potrzeb skóry klienta.

Mezoterapia nanoigłowa jest bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem przeciwstarzeniowym oraz rewitalizującym. Nie powoduje stanu zapalnego. 

Zabieg jest alternatywą dla mezoterapii mikroigłowej dla osób ze skórą cienką, trudno gojącą się, wrażliwą, osób chorych na cukrzycę.